Polish English German

Biuro Ochrony Businessu
Rafał Jakubczyk

O firmie

Of3

Jesteśmy koncesjonowaną firmą posiadającą długoletnie doświadczenie w zabezpieczaniu imprez masowych, okolicznościowych eventów, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz wielu innych, w których niezbędna jest profesjonalna ochrona. Rok założenia firmy to 1996.

Nasi pracownicy posiadający wyszkolenie spełniające wszelkie standardy, doświadczenie, wiedzę oraz kulturę osobistą bez najmniejszych problemów realizują stawiane im zadania i wymagania. Dowodem na to mogą być liczne referencje oraz podziękowania jakie otrzymaliśmy od naszych zadowolonych Klientów. Nasza kadra przy każdym zabezpieczeniu jest jednolicie umundurowana oraz wyposażona w bezprzewodowy sprzęt łączności, a także w środki przymusu bezpośredniego.

Of4

Główną specjalnością firmy jest ochrona imprez. Od wielu lat co roku wyrabiamy tysiące godzin przy ochronie imprez. Zabezpieczaliśmy zróżnicowane wydarzenia - poczynając od różnego rodzaju eventów, a kończąc na dużych imprezach plenerowych i halowych, jedno i wielodniowych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom wysoką jakość świadczonych usług, spełniając wszelkie oczekiwania. Tym co nas wyróżnia spośród innych firm to: wysokie zaangażowanie, terminowość i znakomita organizacja pracy. Mając na uwadze zadowolenie naszych Kontrahentów, opracowujemy pełną dokumentację niezbędną do uzyskania zezwolenia na przeprowadzenie imprezy, co ułatwia organizatorowi załatwianie formalności. W Państwa imieniu przeprowadzamy rozmowy z takimi instytucjami publicznymi jak: Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe, Sanepid i Urząd Miasta lub Gminy. Zabezpieczenie każdej imprezy przeprowadzane jest zgodnie z ustawą z dnia 20 marca 2009r. z późn. zm. o bezpieczeństwie imprez masowych. Pracownicy służby porządkowej i informacyjnej posiadają wymagane uprawnienia wynikające z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 sierpnia 2011r. z późn. zm. w zakresie wymagań, jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

© 2020 FactoryWebsite. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Biuro ochrony businessu Lublin